Drużyna A

Tworzymy nową erę reklamy

Kreujemy nowe wizje reklamy, łącząc tradycjonalizm z nowoczesnością. Rozwijamy marki i pomagamy w powstawaniu nowych produktów. Twój sukces jest też naszym sukcesem, dlatego jesteśmy z Tobą na każdym etapie rozwoju. Jesteśmy Twoim Partnerem w biznesie.

Jesteśmy Drużyną A

Od 2012 roku prowadzimy agencję reklamową pod nazwą addesigner.pl. Nasz zespół jest energiczny i pewny swoich umiejętności. Pragniemy sprawdzać się w trudnych zadaniach i zawsze stajemy na wysokości zadania. Dzięki rewolucyjnym pomysłom odnosimy sukcesy przy tworzeniu nowych reklam i cieszymy się uznaniem naszych Klientów.

Uciekamy przed nudą i chętnie angażujemy się w niestandardowe przedsięwzięcia. Lubimy mówić o reklamie, jesteśmy ambitni i potrafimy obronić swoje reklamowe pomysły. Doceniamy otoczenie reklamowe, ponieważ wiemy jak dużo pracy trzeba włożyć w profesjonalnie wykonaną reklamę. Dzięki wytrwałej pracy i zaangażowania całej drużyny potrafimy zdziałać reklamowe cuda.

Naszą zaletą jest olbrzymi entuzjazm, odwaga, szczerość i zapał, z którymi podchodzimy do każdego zlecenia. Potrafimy zjednoczyć i poprowadzić kilka zespołów, które ostatecznie tworzą jedną dobrze zgraną i współpracującą ze sobą drużynę. W swojej pracy wykorzystujemy inteligencję, kreatywność i czujność. Zawsze trzymamy rękę na pulsie.

W tworzeniu reklamy szukamy emocji, a wręcz namiętności, która przekuwa się w pozytywne jej wykonanie. Projektujemy, wyznaczamy ścieżki, kodujemy i kompleksowo obsługujemy naszych Klientów.

Motto

Jeśli czegoś pragniesz i pozytywnie o tym myślisz, możesz osiągnąć cokolwiek zechcesz, nawet jeśli jest to coś trudnego. Ograniczyć Cię może tylko Twoja wyobraźnia.

Bazując na optymistycznym podejściu do realizacji zadań i swoich pomysłów (których mamy od groma), ograniczyć nas może tylko czas ich wykonania. Dlatego dokładamy wszelkich starań by rozwijać nie tylko nasz zespół ale i narzędzia, którymi się posługujemy. Jesteśmy w stanie zautomatyzować niektóre działania, tak by przyspieszały one proces realizacji zamówień.

Nasza drużyna A

Jesteśmy silną, a jednocześnie bardzo emocjonalną i wrażliwą drużyną. Bywamy uparci, ale tylko wtedy gdy mamy pewność swoich argumentów. Mamy żyłkę współzawodnictwa, lubimy grywalizować i podejmować wyzwania. W swoich pomysłach potrafimy być nieprzewidywalni. Jesteśmy mili, wyglądamy uroczo, ale też posiadamy instynkt reklamowy. Znamy swoją wartość, którą jesteśmy w stanie obronić doświadczeniem i umiejętnościami.

W skład Drużyny A m.in. wchodzą:

ADAM

Grafik komputerowy / UX Designer / Strateg

Dawid

Web Developer

MARIOLA

Social media manager / Copywriter

ANDRZEJ

Drukarz

Bartek

Grafik komputerowy

Anna

Social media manager

Piotr

Grafik / Operator DTP

Dominika

Grafik komputerowy

Monika

Strateg marketingowy / Social media manager

Patryk

Web developer

Ponadto za poprawną realizacją zleceń stoi cała drużyna. Począwszy od studia graficznego przez dział programistyczny, na pracowni manualnej i produkcji kończąc. W drużynie siła!

Spotkaj się

z nami