Grawerujemy

gdziekolwiek zechcesz 🙂

Prowadzimy usługi mobilnego grawerowania, która polega na przyjechaniu z maszyną grawerującą do Klienta, na wydarzenie czy dni otwarte i za pomocą lasera wykonywanie znakowania na różnych materiałach grawerskich. 

 

Grawerujemy na sklejce, laminatach grawerskich, skórze, szkle, ceramice grawerskiej, aluminium anodowanym, korku, drewnie i innych materiałąch nadających się do znakowania laserowego. 

Dlaczego wybrać nasze usługi grawerskie?

01

Grawer na miejscu

Posiadamy własny laser grawerujący, dzięki któremu nie jesteśmy uzależnieni od podzlecania. A wręcz to my jesteśmy saportem i wykonujemy usługi zarówno dla agencji, drukarni i Klientów końcowych.

02

Grawerowanie mobilne

Dzięki mobilnemu filtrowi zewnętrznemu oferujemy grawerowanie na targach, dniach otwartych, eventach firmowych i innych wydarzeniach.

03

Frezarka na miejscu

W naszym parku produkcyjnym stoi używana przez nas frezarka CNC o polu roboczym 200x150cm, co daje nam możliwości wycinania dużych elementów ze sklejki, pcv, pleksi czy dibondu.

04

Plotery termiczne

Dwa plotery termiczne, które wykorzystujemy na co dzień pomagają nam w realizacji zleceń na litery przestrzenne i elementy do scenografii.

Połączenie wszystkich maszyn
daje nam szeroki wachlarz możliwości 

Wykonujemy napisy 2D i 3D. W tym podświetlane litery przestrzenne i kasetony. Obrendujemy lokal i stoisko reklamowe.

Jesteśmy kreatywni.

Nasze maszyny wspierają nasze pomysły.
Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.