Na czym polega praca w pracowni reklamy

W naszej pracowni reklamy prowadzonej w Warce i w Warszawie zajmujemy się tworzeniem i realizacją kampanii reklamowych. Dzięki możliwości połączenia studia reklamowego prowadzonego w Warszawie i produkcji reklamy w Warce mamy szerokie pole do popisu w tworzeniu różnego typu reklam. Poniżej przedstawiamy jak to pokrótce u nas wygląda.

  1. Agencja Reklamowa którą jesteśmy, to nic innego jak synonim pracowni reklamy. Jesteśmy firmą reklamową specjalizującą się w planowaniu, projektowaniu i realizacji kampanii reklamowych dla naszych klientów. Agencja reklamowa addesigner.pl oferuje szeroki zakres usług, takich jak kreacja reklamowa, zakup mediów, marketing cyfrowy, public relations i wiele innych.
  2. Pracownię Kreatywną prowadzimy w kontekście projektowania i tworzenia treści reklamowych. Tym samym pracownia reklamy odnosi się do pracowni kreatywnej, ponieważ jest to miejsce, gdzie zespoły kreatywne, takie jak copywriterzy, graficy, reżyserzy, pracują nad tworzeniem treści reklamowych, wizualizacjami, kampaniami reklamowymi, czy materiałami multimedialnymi.
  3. Tworzymy dział reklamy w firmach naszych Klientów. Tak jest zwłaszcza w większych firmach, gdzie tworzona przez nas pracownia reklamy jest wewnętrznym działem zajmującym się promocją i reklamą produktów lub usług danej firmy. Dział ten obejmuje specjalistów od marketingu, grafików, copywriterów i innych profesjonalistów zajmujących się reklamą.
  4. W studio graficznym projektowane są materiały reklamowe, takie jak plakaty, ulotki, czy banery, a także projektowane są elementy identyfikacji wizualnej, takie jak logo czy oprawa graficzna.
  5. Pracownia produkcyjna to miejsce, gdzie produkowane są fizyczne elementy kampanii, takie jak tablice reklamowe, gadżety czy inne elementy. Takim miejscem jest nasza drukarnia w Warce.

Pracownia reklamy którą tworzymy, to miejsce gdzie powstają nie tylko pomysły na reklamę, ale także namacalne ich rezultaty. Reklamowa Drużyna A jest bowiem Twoim partnerem w biznesie.