Usługi dronem

O usłudze słów kilka

Usługi foto i wideo z lotu ptaka cieszą się coraz większą popularnością. Oferta drona jest bardzo szeroka, a skorzystanie z niej to świetny i zarazem skuteczny sposób na pokazanie siebie i swojej firmy z troszkę innej perspektywy. Jako nieliczni mamy w swoim gronie licencjonowanego operatora drona z kwalifikacjami UAV-VLOS, który swoje świadectwo uzyskał w październiku 2015 roku.

Licencja UAVO

UAV-VLOS to świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego wykonującego loty w zasięgu wzroku. Licencję wydaje Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce. Aby legalnie wykonywać komercyjne usługi dronem potrzebne jest wymienione wcześniej świadectwo kwalifikacji. Przy przeglądaniu ofert usług z lotu ptaka należy na to zwrócić szczególną uwagę, ponieważ licencja UAVO gwarantuje doświadczenie i bezpieczeństwo wykonywanych lotów przez operatora bezzałogowego statku powietrznego.

Do Kogo skierowana jest oferta?

 • Deweloperzy i firmy budowlane
  Ofert domów, mieszkań czy też lokali usługowych jest bardzo dużo. Dzięki usłudze z lotu ptaka można się w bardzo prosty sposób wyróżnić na rynku nieruchomości i pobudzić pozytywne uczucia potencjalnych Klientów. Dobrze wykonane zdjęcia i wideo przyciągają uwagę i pozytywnie działają na odbiorcę. Za pomocom zdjęć z lotu ptaka można pokazać okolicę, a także widok z okna mieszania znajdującego się na 8 piętrze wieżowca. Możesz również uwiecznić proces powstawania inwestycji. Jest wiele możliwości. Jeśli chcesz się wyróżnić, skontaktuj się z nami.
 • Inwestorzy
  Wykonanie zdjęć i/lub wideo z lotu ptaka można udokumentować powstawianie inwestycji i co ważne pokazać postęp prac. Dzięki takiej dokumentacji bez problemu zrelacjonujesz przebieg inwestycji. Wykonany przez nas materiał możesz także wykorzystać np. przy ocenie niebezpieczeństw, które pojawiły się na budowie.
  Hotele i restauracje
  Obiekty hotelowe i gastronomiczne z oferty drona mogą skorzystać np przy tworzeniu filmiku promocyjnego lub mapy dojazdu. Nic tak nie skupia uwagi jak dobrze wykonane zdjęcia i/lub film, który pobudza nasze pozytywne emocje.
 • Sadownictwo i rolnictwo
  Materiał z lotu ptaka stał się coraz bardziej wykorzystywaną formą dokumentacji wśród sadowników i rolników. Bez problemu zobrazujemy szkody jakie powstały np. podczas gradobicia. Dzięki zdjęciom czy filmom wykonanym dronem możesz także wypromować swoje gospodarstwo rolne i/lub sadownicze i zaprezentować je swoim kontrahentom. Taka dokumentacja pokazuje Twoją gotowość i otwartość do współpracy oraz prezentuje wszystkie pozytywne walory gospodarstwa.
 • Sport
  Sport jest fotografowany nie od dziś. Wideorelacje możemy zobaczyć w niemalże każdej telewizji. Aby się wyróżnić na tle konkurencji i pokazać tańszym kosztem niż dotychczas materiał z lotu ptaka, wystarczy skorzystać z usług dronem. Możemy wykonać wideorelację na żywo, gdzie bez problemów pobudzimy natychmiast pozytywne emocje odbiorców. Takie ujęcia wzbogacą relację nawet najmniejszego sportowego wydarzenia.
 • Eventy
  Oferta drona świetnia sprawdza się na niemalże wszystkich imprezach (i tych dużych, i tych małych). W łatwy sposób pokażesz wielkość imprezy, podkreślisz jej rozmach i zadowolisz jej uczestników, którzy z chęcią będą wracali do zdjęć czy filmu z Twojego eventu. Bez problemu wśród oglądających wzbudzisz tęsknotę do wydarzenia i zachęcisz do kolejnego udziału w imprezie.
 • Dealerzy i salony motoryzacyjne
  Dron w branży motoryzacyjnej jest nadal niecodziennym i niestandardowym rozwiązaniem. Dzięki niemu zaprezentujesz samochód lub motocykl z nieco innej strony. Z perspektywy lotu ptaka, który wzbogaci Twój materiał o pozytywną dawkę emocji. Materiał z lotu ptaka może także pokazać salon motoryzacyjny, jego ogromny potencjał oraz zaplecze oferowanych samochodów.
 • Agencje ubezpieczeń
  Prowadząc agencję ubezpieczeń, wiesz że dołączenie zdjęć do dokumentacji to sprawa priorytetowa. Często fotografowanie dużych obiektów jest problematyczne. Ale my wychodzimy temu naprzeciw i oferujemy wykonanie fotograficznej dokumentacji za pomocą drona. Dzięki naszej usłudze bez problemu pokażemy z każdej strony cały budynek mieszkalny, usługowy, handlowy, a także produkcyjny. Zdjęcia wykonane z lotu ptaka pozwolą udokumentować szczegóły, które nie są widoczne na zdjęciu wykonanym aparatem z poziomu zero.
 • Miasta i gminy
  W dzisiejszych czasach każda miejscowość potrzebuje dobrego marketingu. Przy tworzeniu niezapomnianych akcji reklamowych możesz wykorzystać zdjęcia i wideo z lotu ptaka. Pokażesz wykonane inwestycje, procesy realizacji prac i wydarzenia, które miały miejsce w Twoim mieście. Materiał wykonany za pomocą drona pobudzi pozytywne emocje odbiorców. W ten sposób zachęcisz do odwiedzenia Twojego regionu i skorzystania z jego całej oferty.
 • Ślub i wesele
  Udokumentowanie tak ważnego dnia w Waszym życiu to dla nas czysta przyjemność. Z pewnością będziecie go długo i mile wspominać. W przyszłości będzie przeglądać materiał foto i wideo z tej ważnej uroczystości. Będziecie pokazywać go znajomym, dzieciom, wnukom a może i prawnukom. Warto zadbać o pokazanie tego dnia z różnych perspektyw, albowiem każda z nich pobudza kolejne pozytywne emocje.

Wykonanie usługi dronem obejmuje

 • Zdjęcia
 • Filmy
 • Timelapse

Zapraszamy do kontaktu!