• Full Time
  • Warka
  • Oferta pracy jest już obsadzona

Witryna internetowa addesigner.pl

Drukarnia, Grawer, Reklama

Miejsce i czas pracy:

  • praca w systemie jednozmianowym, w pełnym wymiarze czasu pracy (8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00)
  • miejsce pracy: w siedzibie drukarni (Warka, ul. Franciszkańska 4) i u klienta

Twój zakres obowiązków:

  • prace graficzne nad projektami reklam wewnętrznych i zewnętrznych
  • udział w dostosowywaniu promocji klientów
  • prace manualne związane z produkcją i aplikacją reklamy

Nasze wymagania:

  • znajomości pakietu Adobe, w szczególności Photoshop, Illustrator i InDesign
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
  • dokładności, precyzji oraz terminowości
  • zdolności do pracy pod presją czasu
  • gotowości do pracy ponad standardowymi godzinami

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży poligraficznej i/lub wykształcenie poligraficzne
  • doświadczenie w kreacji i wizualizacji 3D

Oferujemy

  • realizacja ciekawych projektów (także dla renomowanych marek)
  • umowa o pracę
  • możliwość podwyższania kwalifikacji i umiejętności zawodowych
  • szkolenia z obsługi maszyn drukarskich i poligraficznych

Koniecznie

w treści zgłoszenia podaj jakiej wysokości pensją jesteś zainteresowany, mogą być widełki (bez tej informacji aplikacje nie będą rozpatrywane).