• Pełny etat
  • Warka

Witryna internetowa addesigner.pl

Dołącz do Drużyny A

Pracuj w reklamie! W niedużej drukarni z dużymi możliwościami.
Dołącz do „Drużyny A”!

Stanowisko: Grafik komputerowy / Operator DTP
Typ pracy: Pełny etat (praca na miejscu)
Umowa: Umowa o pracę
Lokalizacja: ul. Franciszkańska 4, 05-660 Warka

Twój zakres obowiązków

  • prace graficzne nad projektami materiałów do druku;
  • prace graficzne nad projektami materiałów do internetu;
  • prace manualne, w tym też montaż reklam.

Nasze wymagania

  • znajomości pakietu Adobe CC: Photoshop, Illustrator;
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;
  • dokładności, precyzji oraz terminowości;
  • zdolności do pracy pod presja czasu;
  • zdolności manualnych i technicznych.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży poligraficznej i/lub wykształcenie poligraficzne;
  • umiejętność obsługi maszyn cyfrowych i solwentowych;
  • umiejętność obsługi plotera grawerującego i tnącego;
  • umiejętność montażu reklam i aplikacji folii;
  • umiejętność oklejania samochodów;
  • znajomość programu Adobe InDesign;
  • umiejętność wykonywania projektów 3D.

Oferujemy

  • realizację ciekawych projektów dla marek z różnych branż;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • umowa o pracę;
  • miłą atmosferę;
  • możliwość podwyższania kwalifikacji i umiejętności zawodowych.

Koniecznie

  • w tytule wiadomości mailowej wpisz: CV, imię i nazwisko, stanowisko;
  • dodaj do załącznika swoje CV;
  • w CV dodaj klauzulę RODO:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na agencja@addesigner.pl