Stanowisko: Grafik / Operator DTP
Typ pracy: Pełny etat
Umowa: Umowa o pracę
Lokalizacja: ul. Franciszkańska 4 Warka

Twój zakres obowiązków

  • prace graficzne nad projektami opakowań dla globalnych właścicieli marek;
  • praca w zespole i raportowanie postępów team leaderowi;
  • w zależności od umiejętności i doświadczenia udział w fazie kreacji, opracowania artworku, lub przygotowania do druku projektu opakowania;
  • możliwość udziału w projektach międzynarodowych;
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym.

Nasze wymagania

  • znajomości pakietu Adobe CC, InDesign w szczególności Photoshop i Illustrator;
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;
  • dokładności, precyzji oraz terminowości;
  • zdolności do pracy pod presja czasu;
  • gotowości do pracy w trybie dwuzmianowym.

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego;
  • doświadczenie w branży poligraficznej i/lub wykształcenie poligraficzne;
  • doświadczenie w kreacji i wizualizacji 3D;
  • znajomość oprogramowania ESKO i GMG.

To oferujemy

  • realizacja ciekawych projektów dla renomowanych marek;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • umowa o pracę;
  • możliwość podwyższania kwalifikacji i umiejętności zawodowych;

Koniecznie

w treści zgłoszenia podaj jaką wysokością pensją jesteś zainteresowany, mogą być widełki (bez tej informacji aplikacje nie będą rozpatrywane)

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx