Strony internetowe dostosowane pod urządzenia mobilne

 

Dziś krótko i na temat. Wszelkie badania, które można znaleźć w szerokim świecie internetu dowodzą, iż w Polsce informacji lokalnych wyszukuje prawie 80% społeczności przez urządzenia mobilne (zazwyczaj przez komputer stacjonarny). A w Stanach Zjednoczonych ponad 90% osób korzysta z telefonu w celu znalezienia lokalnych wieści.

Z biegiem czasu i rozwoju techniki, strony internetowe możemy przeglądać także na tabletach i smartfonach. Aby nasi Klienci mogli komfortowo przeglądać naszą stronę powinniśmy dostosować ją do obecnych trendów i zaprogramować ją w systemie RWD. Wtedy nasza responsywna strona sama będzie dostosowywać się do różnych urządzeń mobilnych. Sam google wspiera takie rozwiązania i podczas pokazywania wyników wyszukiwania bierze pod uwagę przede wszystkim strony responsywne.

Jeśli Twoja strona jeszcze nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych, nic straconego. Możemy to zrobić w każdej chwili. Oczywiście im szybciej tym lepiej, ponieważ stawiamy na Twoją widoczność w internecie.

Witryny które nie są responsywne, podczas przeglądania trzeba powiększać, rozciągać, co niestety może być trochę frustrujące dla odwiedzającego naszą stronę potencjalnego Klienta. Może to doprowadzić do rezygnacji i opuszczenia naszej strony, nawet gdy mamy atrakcyjną ofertę.

Pomyśl o swojej stronie internetowej już dziś i zadbaj o jej wrażenie. Jeśli Ci zależy, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zadbać o Twój wizerunek w internecie.
Czym jest reklama zewnętrzna?

Reklama zewnętrzna inaczej nazywana outdoor lub OOH (ang. Out Of Home) to nic innego jak reklama którą stosuje się najczęściej…

Zwiększamy portfolio wykonanych stron internetowych

Non stop zwiększamy ilość wykonanych stron www, które tworzymy od samego początku. Nim zaczniemy programować stronę, wykonujemy najpierw projekt graficzny,…

Znów atakują strony internetowe

Ostrzegamy przed wzmożonymi atakami na strony www. Dochodzi do nas coraz więcej wiadomości mailowych o nowych atakach na strony i…